Kontakt

Veterinárna klinika

Ordinačné hodiny

Po – Pi

9:00 – 12:00   14:00 – 17:00

So

9:00-12:00

Pohotovosť

Slúži pre akútne životohrozujúce stavy, ktoré sa stanú mimo ordinačných hodín. V ostatných prípadoch nás prosím kontaktujte na pevnej linke počas ordinačných hodín.

Pohotovostný príplatok je 100€.

Platba v hotovosti.

Telefón

Počas pracovnej doby

033 / 7621452

Mimo pracovnej doby

0915 / 061 394

Informácie

Parkovanie

Máme 4 parkovacie miesta priamo pred klinikou. Ak je zvieratko imobilné, pomôžeme Vám ho vyložiť z auta.

Objednávanie pacientov

K nám môžete prísť bez objednania. Objednávame iba operačné zákroky, alebo v prípade, ak treba zvieratko kvôli vyšetreniu uspať, prípadne ak ide o časovo náročnú diagnostiku. Na objdnávanie prosím používajte pevnú  linku počas ordinačných hodín.

Bezbariérový prístup

Ak ste na invalidnom vozíku a idete k nám, kontaktujte nás predom. Prídeme si pre Vaše zvieratko až k autu, alebo môžete využiť naše bezbariérové pracovisko.

Často sa nás pýtate...

FAQ

Musí prísť zvieratko na vyšetrenie nalačno?
Hladovka áno/nie?
Na bežnú vakcináciu netreba, ale v prípade, že Vaše zvieratko má zdravotné problémy, je vhodné prísť 8-12 hodín nalačno, ak by sme potrebovali napríklad brať krv alebo sedovať na ošetrenie. Inak budete musieť prísť znova. Hlodavcov sa toto opatrenie netýka!
Aké zvieratká ošetrujeme?
Zameriavame sa na...
Psy, mačky, drobné hlodavce a základné problémy u vtákov. Ak máte nejaké exotické zvieratko, alebo vážnejší problém u vtákov a malých hlodavcov kontujte nás vopred. Hospodárske zvieratá nerobíme.
Kedy je vhodné psíka alebo mačku kastrovať?
Kastrácia / sterilizácia
Psy sa väčšinou kastrujú od 6 mesiaca veku a fenky po prvom háraní (najmenej 1 mesiac po háraní). Kocúrov kastrujeme už od 4 mesiacov (alebo minimálne 2,5kg váhy) a mačky po 6. mesiaci veku. Na zákrok objednávame!
Je potrebné sa objednať na vyšetrenie?
Objednávanie pacientov
K nám nie je potrebné sa objednávať. Vybavujeme pacientov priebežne. Objednávame iba operácie a časovo náročné diagnostiky, prípadne zvieratká, ktoré treba na vyšetrenie uspať.
Môžeme prísť na diagnostiku aj v sobotu?
Vyšetrenia v sobotu
V sobotu nerobíme celé diagnostiky, pretože slúži iba jeden lekár a časovo by to nestíhal. Zvieratko samozrejme pozrieme a dohodneme ďalší postup počas pracovného týždňa.
Môžeme platiť aj kartou?
Možnosti platby
Môžete platiť všetkými typmi platobných kariet, ale uprednostňujeme platbu v hotovosti. Pohotovostný príplatok je akceptovaný iba v hotovosti.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakty

Adresa

Lipová 70/10, Piešťany

Telefón

033/76 21452

Email

info@veterinarpiestany.com

Poslať správu

Kde nás nájdete