Veterinárny servis

Naše služby

Naša veterinárna klinika poskytuje kompletné služby, ktoré zahŕňajú okrem klasického očkovania a preventívnej medicíny aj konzultácie ohľadne zdravotného stavu Vašeho zvieratka alebo výživy, čipovanie a vystavovanie pet pasov, stomatológiu, sterilizáciu a kastráciu všetkých druhov malých zvierat, mäkkú chirurgiu, digitálne zobrazovanie a ultrasonografiu, kontrolu bolesti, lekárske predpisy… Telefonicky si môžete objednať krmivo, lieky a potom si len pre ne jednoducho prísť. 

morčiatko - ilustračný obrázok
modrá britská mačka
border kólia - ilustrančý obrázok
sivý králik - ilustračný obrázok
hlava mačky pozerajúcej cez pohovku
vakcinácia psa

Preventívna medicína

My veríme, že prevencia je najlepšia medicína. Pravideľné ročné prehliadky nám dovoľujú odhaliť, diagnostikovať a liečiť ochorenia v skorých štádiách. Liečba je vtedy ďaleko efektívnejšia a väčšinou aj lacnejšia. A Vaše zvieratko má nádej na dlhší a plnohodnotnejší život.

Dentálna hygiena

Základom preventívnej starostlivosti je starostlivosť o zuby. Hlavne u malých a stredných plemien v staršom veku, býva častým problémom paradentóza a nánosy zubného kameňa.

čistenie-zubného-kameňa-u-psa
vyšetrenie mačky

Interná medicína

Základom pre stanovenie správnej diagnózy je dôkladné klinické vyšetrenie podporené presne indikovanými laboratórnymi vyšetreniami. 

Chirurgia

Vykonávame väčšinu rutinných chirurgických zákrokov, vrátane endoskopie.

kastrácia mačky
pes a mačka sedia za stolom

Výživová poradňa

Ponúkame možnosť konzultácií ohľadne správnej stravy pre Vaše zvieratko, a tiež priamo možnosť si tieto krmivá u nás zakúpiť, prípadne objednať.