Salón pre psy a mačky

strihanie psa - yorkshire

Strihanie

Náš salón pre psov a mačky je zameraný na komplexnú starostlivosť o Vašich štvornohých miláčikov. Pravidelným strihaním a starostlivosťou o srsť tak zvyšujete jej kvalitu, predchádzate splstnateniu a následným problémom pri rozčesávaní.

U hrubosrstých plemien nedochádza k bežnému vypadávaniu srsti podľa ročných období. Preto je potrebné u nich pristúpiť k špeciálnej technike tzv. trimovaniu, ktorou odstránime odumretú srsť ktorá samovoľne nevypadáva.

Salón

Objednanie sa

Na strihanie sa môžete objednať na telefónnom čísle uvedenom nižšie. Kaderníčka si s Vami dohodne termín podľa Vašich prianí. Striháme iba počas ordinačných hodín. 

Sedácia zvieratka

Zvieratká, ktoré sa počas strihania boja, alebo sú nepokojné, vám na požiadanie sedujeme. Celú dobu budú pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Po skončení všetkých úkonov zvieratko preberieme a pri odchode z kliniky odchádza po svojich.

Možnosť byť pri strihaní

Ak je Vaše zvieratko s Vami pokojnejšie bude fajn ak s ním budete aj počas strihania. Hlavne u psíkov, ktoré sú veľmi aktívne. Predídete jeho sedácii. 

Strihanie mačiek

Okrem psíkov striháme aj mačky. Tie vzhľadom na to, že sú podstatne viac stresované strihaním a aj samotné strihanie trvá dlhšie, vždy sedujeme. 

Spojenie s inými službami

Ak potrebujete pri jednej návšteve aj ostrihať zvieratko aj napríklad spraviť pravidelné ročné očkovanie alebo riešiť nejaký zdravotný problém, stačí to pri nahlasovaní strihania uviesť. Často napr. spájame strihanie psíkov s čistením zubov. 

Kúpanie

Ponúkame možnosť okúpania psíka (menšej veľkosti) alebo aj mačky. Ak je vonku chladno osušíme ho. Tiež je možné ho ostrihať a potom okúpať pri niektorých kožných ochoreniach (napr. plesniach).

Marcela Štefáková

Striháme výhradne na objednávky po telefonickom dohovore.

0908 / 030 525

Marcela štefáková - sestrička