Salón

Salón

Strihanie psov a mačiek

Náš salón pre psov a mačky je zameraný na komplexnú starostlivosť o Vašich štvornohých miláčikov. Pravidelným strihaním a starostlivosťou o srsť tak zvyšujete jej kvalitu, predchádzate splstnateniu a následným problémom pri rozčesávaní.

U hrubosrstých plemien nedochádza k bežnému vypadávaniu srsti podľa ročných období. Preto je potrebné u nich pristúpiť k špeciálnej technike tzv. trimovaniu, ktorou odstránime odumretú srsť ktorá samovoľne nevypadáva.

Salón - strihanie psov a mačiek

Salón

Objednávky

V našom salóne striháme zvieratká len na objenávku. Objednať sa môžete na telefónnom čísle uvedenom nižšie. Kaderníčka si s Vami dohodne termín podľa Vašich prianí. Striháme iba počas ordinačných hodín. Objednávky cez pevnú linku kliniky nie sú možné.

Ak zároveň chcete využiť aj naše služby, napríklad v jednej sedácii psíkovi vyčistiť zuby, alebo vakcinovať, stačí sa dohodnúť s kaderníčkou a ona nám to sprostredkuje.

Marcela Štefáková

0908 / 030 525

SALÓN

Salón - kúpanie psov

Salón

Ďalšie služby

  • Kúpanie psov – ponúkame možnosť okúpania psíka (menšej veľkosti) alebo aj mačky. Ak je vonku chladno osušíme ho. Tiež je možné ho ostrihať a potom okúpať pri niektorých kožných ochoreniach (napr. plesniach). V tomto prípade ale je vhodné zvieratko najprv ostrihať.
  • Možnosť byť pri strihaní – ak je Vaše zvieratko s Vami pokojnejšie bude fajn ak s ním budete aj počas strihania. Hlavne u psíkov, ktoré sú veľmi aktívne. Predídete jeho sedácii.
  • Spojenie s inými službami – je možnosť zároveň psa zaočkovať, v prípade nutnej sedácie po objednaní sa je možnosť dentálnej hygieny.
  • Ostatné služby – strihanie pazúrikov, čistenie uší, vystrihávanie srsti medzi prstami a okolo očí …

Sedácia zvieratka

Striháme psy aj mačky, a v prípade ak je zvieratko veľmi plaché alebo naopak agresívne je sedované. Mačky striháme výhradne v sedácii, nakoľko pre tieti zviratká je strihanie veľmi stresujúce. Celú dobu budú pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Po skončení všetkých úkonov zvieratko preberieme a pri odchode z kliniky odchádza po svojich.

Poradenstvo

Radi Vám poradíme ako sa starať o srsť Vášho miláčika, ako často ho kúpať, strihať srsť alebo pazúriky, aká by mala byť výživa zvieratka s ohľadom na kvalitu srsti. Ako sa starať o uši, oči… Ako zvieratko privyknúť na česanie, strihanie…

Predaj špeciálnej kozmetiky

Na našej klinike ponúkame kvalitnú kozmetiku pre zvieratká od firiem Reico, KW a medicinálne šampóny od firiem Virbac a Dechra.  Zároveň Vám poradíme ako ich správne používať, a pri akých problémoch.

Ponúkame tiež výživové doplnky, ktoré zlepšujú kvalitu srsti a kože.